Deelnemers Zwemloop Roosendaal 2020
Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) M

NaamWoonplaatsCategorie
Mark van AertPrinsenbeekH20
Kristof AlenHoogstratenH40
Lars BaeyensWechelderzandeH20
Jorn Van BergenMeerH20
Jef BogerOisterwijkH40
Seb CouvreurBrechtH40
Sander d'HontBredaH20
Jurgen DanenOud GastelH20
Eelco van DuijvenbodeHuijbergenH40
Tom EamesUtrechtH20
Bas de JongBergen op ZoomH60
Merijn de JongBergen op ZoomH20
Arno LambrechtKuurneH20
Erwin LangelerRoosendaalH40
Cas LasaromsBudelH20
Carlo LodiersNispenH50
Emile ManniEindhovenH20
Johan mondenEtten-LeurH50
Sander van OoijenTerheijdenH20
Marc OonincxBredaH50
Kaey van RijVlaardingenH20
Peter RöttgerVeenendaalH20
Didier SchreuderMolH40
Arjen TeijnSpijkenisseH50
Ivan TimmersEindhovenH20
Hein van UffelenOost-SouburgH20
Gert Van der VindenBiggekerkeH50
Willem de VoogdVlaardingenH50
Gillis van de ZandeEindhovenH20
Aantal deelnemers: 29

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) V

NaamWoonplaatsCategorie
Samantha van AertPrinsenbeekV20
Annelotte van DierenDordrechtV20
Patricia van DunBredaV40
Maartje van GestelBredaV20
Eva van HoekMiddelburgV20
Selena PooleVlissingenV20
Marleen van RoesselBredaV20
Ilona RullensRotterdamV20
Marie-Louise SmaggeTilburgV50
Lotte De VetWuustwezelV20
Linda VinkAxelV20
Kitty van der wegenRoosendaalV40
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) M

NaamWoonplaatsCategorie
Rens van BeekElst GldH16
Dennis BlommendaalPapendrechtH20
Jan BoonmanKapelleH50
Ben BraemHoevenenH50
Jan CoolsWuustwezelH40
Steven EyckmansEkerenH20
Brandon GroeneveldPapendrechtH16
Wim van HaperenEtten-LeurH60
Seppe HerremansEkerenH20
Koen HijmanBoskoopH20
Richard den HollanderHendrik-Ido-AmbachtH40
Syb de JongTeteringenH18
Tim KempEnschedeH20
Franky Van LangenhoveKalmthoutH40
Ioan Van LangenhoveKalmthoutH16
Sem LazaromsOud GastelH16
Jens Van LooverenWuustwezelH20
Tim MandersKapelleH18
Senne RendersWuustwezelH16
Robin ScholsCapelle aan den IJsselH16
Ton SchrauwenRoosendaalH60
Marcel Traas's-HeerenhoekH50
Björn van VlietHeinenoordH20
Albert de VriesDordrechtH40
Eric WandelBredaH50
Paul WanrooyPutteH60
Aantal deelnemers: 26

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) V

NaamWoonplaatsCategorie
Lotte BakxRoosendaalV20
Roos EnglebertOud GastelV18
Lenie van KlevenVlissingenV60
Jeanine KockenSittardV20
Esther de KoningHeinkenszandV40
Laura KooijmanBredaV20
Chantal KooleZoutelandeV40
Kitty Los-KorenhofDordrechtV40
Lune De MeesterLoenhoutV18
Sigrid PeetersWerchterV20
Yara RoelsBredaV20
Alexandra RuijtersRotterdamV50
Marjan SmitBredaV40
Tanja SpinhovenOosterhout NbV20
Danielle van VeenEtten-LeurV20
Tamara WinnemullerEtten-LeurV20
Naomi De WynHulshoutV14
Aantal deelnemers: 17

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) M

NaamWoonplaatsCategorie
Sepp Van de ClootSint-LenaartsH0
Preben FleerackersBrechtH12
Dylan GroeneveldPapendrechtH12
Olivier KlaverEssenH12
Stijn KooleZoutelandeH12
Kasper KoopmanBiggekerkeH12
Arnoud Van LangenhoveKalmthoutH12
Siebe ScheipersWuustwezelH0
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) V

NaamWoonplaatsCategorie
Elien CoolsWuustwezelV12
Indy EngelsmaEtten-LeurV12
Hilde KooleZoutelandeV12
Celine VrintsBrechtV12
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) M

NaamWoonplaatsCategorie
Raf BouwmanBredaH0
Stef Van den BroeckKapellenH0
Noud DammerBredaH0
Matthis van der HorstEssenH0
Boaz KommerBredaH0
Tijs Van de MieroopSCHOTEN (Belgie)H0
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) V

NaamWoonplaatsCategorie
Coline van den BarselaarMiddelburgV0
Jolien van der HorstEssenDUO
Lisa KooleZoutelandeV0
Liva van de RietEtten-LeurV0
Anouk VisVlissingenV0
Sophie van de Waart's-HeerenhoekV0
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Kim & Peter HendrikseEindhovenDUO
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Alexander Klaver & nathalie brysEssenDUO
Lars Kammers & Jan-Julius van DijkeRosmalenDUO
Anouk Ruijters & Robert JanssensRotterdamDUO
Aantal deelnemers: 3

© 2020 Inschrijven.nl