Deelnemers Zwemloop Reynaertland Hulst 2024

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) M

NaamWoonplaatsCategorie
Kobus BotmanMiddelburgH60
Gert ClijmansTurnhoutH20
Sander d'HontSint JansteenH20
Danmar DeesGoesH50
Laurens DielemanAxelH20
Sam HellebrekersBredaH20
Arno LambrechtWevelgemH20
Cas LasaromsBudelH20
Johan mondenEtten-LeurH50
Aantal deelnemers: 9

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) V

NaamWoonplaatsCategorie
Eva van HoekMiddelburgV40
Selena van HoekVlissingenV40
Esther de KoningHeinkenszandV40
Dorien van LoenenSchijfV20
Esther LootensGoesV40
Lynn LossieBergen op ZoomV20
Yara RoelsSint JansteenV20
Marleen van RoesselBredaV20
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) M

NaamWoonplaatsCategorie
Noud dammerBredaH14
Senne DedapperDe PinteH18
Christian de DieTerneuzenH20
Martin EckhardtRoosendaalH40
Jules Van den EyndeKapellenH14
Kim Van den EyndeKapellenH40
Kees van GeelGoudaH60
Wim van HaperenEtten-LeurH60
Wanny HaverkampHoevenH60
Niels KooleZoutelandeH50
Stijn KooleZoutelandeH18
Mathijs van der LogtBergen op ZoomH20
Darren van MaanenTilburgH20
Davy MatthynssensSint-NiklaasH40
Senne MatthynssensSint-NiklaasH14
Sem de RidderZuiddorpeH18
Frans RijpersRoosendaalH60
Omar RoelsHulstH50
Sander De RoosEkerenH14
Rens SpeksnijderFijnaartH50
Lowie SteenackersAntwerpenH18
Mla Traas's-HeerenhoekH50
Lars van de VoordeHulstH14
Ralph WiessnerVlissingenH40
Gino De WildeWaasmunsterH40
Aantal deelnemers: 25

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) V

NaamWoonplaatsCategorie
Kiara De BackerEkerenV20
Deborah DruonBasseveldeV20
Rebecca van den Berg-van GaansEtten-LeurV50
Lucia KerstensKapellen (antw.)V14
Chantal KooleZoutelandeV40
Hilde KooleZoutelandeV18
Lisa KooleZoutelandeV14
Anna Louisa Vrolijk PerezMiddelburgV16
Corine ReitsmaZaamslagV40
Alexandra RuijtersRotterdamV50
Annelies RuysLokerenV20
Hilde ScheeleTerneuzenV20
Griet De WeverOosteekloV20
Aantal deelnemers: 13

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) M

NaamWoonplaatsCategorie
Sam CattoorSinaai-WaasH12
Xander De MeersmanHammeH12
William RaemdonckNieuw NamenH12
Niels van de VoordeHulstH12
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) V

NaamWoonplaatsCategorie
Saar BerkersDrunenV12
Brit dammerBredaV12
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) M

NaamWoonplaatsCategorie
Sepp LaureyssensZwijndrechtH0
Owen de PagterArnemuidenH0
Niek SimonsSint JansteenH0
Bram VerstraetenHammeH0
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) V

NaamWoonplaatsCategorie
Febe de BlockSint JansteenV0
Norah De MeersmanHammeV0
Renée RaemdonckNieuw NamenV0
Zoë VervaeckSint JansteenV0
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Christel de BlockHulstDUO
Aniek de BooijKloosterzandeDUO
Nasca van DijkSint JansteenDUO
Peter Dijkwel's-Heer ArendskerkeDUO
Jelte van der KraaijKloosterzandeDUO
Fleur de ridderAxelDUO
Carolien SerrarensSint JansteenDUO
Tessa WalhoutSpuiDUO
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Kobe CraenBeverenDUO
Lars KlandermanKloosterzandeDUO
Sandra Van RompaeyKapellenDUO
Max VerschuerenSint JansteenDUO
Michiel VerschuerenSint JansteenDUO
Renate van der ZandenKapellebrugDUO
Aantal deelnemers: 6
© 2024 Inschrijven.nl