Deelnemers Zwemloop Breda 2019


Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) M

NaamWoonplaatsCategorie
Mark van AertPrinsenbeekH20
Kristof AlenHoogstratenH40
Dirk BaelusOud-TurnhoutH40
Lars BaeyensWechelderzandeH20
Harry BiemansTilburgH40
Vaughn BIllingyBarendrechtH20
Mirko de BoerDordrechtH50
Johnno van BoesschotenOosterhout NbH20
Kobus BotmanMiddelburgH60
Joost BrounsBredaH20
Christophe CastermansTongerenH40
Harry CornetWerkendamH40
Henny FleijsmanWageningenH60
Jeroen GeboersHoveH40
Bram van HeesBredaH20
Robert HolSpijkenisseH40
Maarten HuijsmanUtrechtH20
Bas de JongBergen op ZoomH60
Merijn de JongBergen op ZoomH20
Peter KoedoodRotterdamH50
Gijs de KortBredaH20
Ernstjan LemmenApeldoornH40
Jasper ManschotRotterdamH20
Gerd MartensHoogstratenH40
Kelvin MolBredaH20
Joel PattyTerheijdenH20
Jeroen van der ReeLeidenH50
Gert-Jan ReusNeterselH40
Stijn RoversBredaH20
Sander RullensOosterhout NbH20
Bryan van RuttenBredaH20
Marco ScholtenErmeloH40
Ad SchoonderbeekWaalwijkH60
Martijn SchoormansTilburgH20
Chris Steenbakker's-HeerenhoekH20
Bart VandammeMeerH40
Peter VernhoutUlvenhoutH20
Siebe De WinterBrasschaatH20
Ben De WolfKalmthoutH20
Freek van ZoestVoorschotenH40
Aantal deelnemers: 40

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) V

NaamWoonplaatsCategorie
Renske AarsmanBredaV20
Samantha van AertPrinsenbeekV20
Bo AlenHoogstratenV18
Lizzy BastiaansenDongenV20
Bianca van den BeltTilburgV20
Britt van den BosscheWaalreV20
Liesbet CrabbéHerzeleV20
Marjolein Dam's-GravenhageV40
Diede DiederiksRotterdamV20
Jono DiependaeleJabbekeV20
Nadège GodartNamurV40
Joekie de HoogSpijkenisseV60
Bianca van den kieboomHoogerheideV40
Lisette KrassenburgRotterdamV20
Lynn LossieWoensdrechtV20
Marielle PenningSpijkenisseV20
Claudia van RoemburgTilburgV20
Ilona RullensRotterdamV20
Elise ScheerensMechelenV20
Bertine SchniedewindNoordwijkerhoutV20
Danielle van VeenBredaV20
Marlies WilkensEindhovenV20
Aantal deelnemers: 22

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) M

NaamWoonplaatsCategorie
Kees AkershoekOuddorp ZhH50
Tom van den BerkhofSchalkwijkH20
Senne BesWuustwezelH20
Jan BoonmanKapelleH50
Stefan FleijsmanHeterenH20
Brandon GroeneveldPapendrechtH16
Joris HaestOosterhout NbH40
Sam HellebrekersBredaH20
Kyan JanssensWuustwezelH16
Robbe JanssensWuustwezelH20
Syb de JongTeteringenH16
Tim KempEnschedeH20
Mart KoedoodRotterdamH16
Andy KoolmeesGoudaH40
Luc KoyenMeerH50
Gerard KurversRotterdamH60
Franky Van LangenhoveKalmthoutH40
Ruben MarynissenSchotenH20
Harry Oosterveen's-GravenhageH50
Frans RijpersRoosendaalH50
Edwin van StratenSpijkenisseH40
Jesus Gonzalez TejeriaEindhovenH20
Marcel Traas's-HeerenhoekH50
Rafael Fernandez ValbonBredaH20
Olaf VlakBredaH40
Hussam ZeinBredaH20
Aantal deelnemers: 26

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) V

NaamWoonplaatsCategorie
Carla Van AertMeerV50
José van AertMeerV50
Christine BalkenendeGoesV50
Mariska charkoBredaV40
Tianda Donker CurtiusSchoondijkeV20
Eline DesaunoisSint-NiklaasV20
Simone DoesburgRotterdamV40
Roos EnglebertOud GastelV16
Christel EversdijkBredaV40
Maartje van GestelBredaV20
Eva van HoekMiddelburgV20
Lisbeth HofkensWuustwezelV20
Michelle JongenBoxtelV20
Kyra KerkhoffsValkenburg LbV18
Sandra kerstensOegstgeestV50
Chantal KooleZoutelandeV40
Susette LauwenEtten-LeurV20
Susanne van der LindenEtten-LeurV20
Veerle Van LooverenSchotenV40
Lune De MeesterLoenhoutV16
Kimberly PassmoreBredaV20
Sigrid PeetersWerchterV20
Selena PooleVlissingenV20
Marie-Louise SmaggeTilburgV50
Anne StellaardSchalkwijkV20
Chantal VerhoeffBredaV40
Coranda VissersBredaV20
Lysanne WilkensUtrechtV20
Tamara WinnemullerEtten-LeurV20
Aantal deelnemers: 29

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) M

NaamWoonplaatsCategorie
Dylan GroeneveldPapendrechtH12
Olivier KlaverEssenH12
Stijn KooleZoutelandeH12
Arnoud Van LangenhoveKalmthoutH12
Matti Van De MieroopSchotenH12
Stein RietbergOost-SouburgH12
Justin SteenkampEerselH14
Glenn van StratenSpijkenisseH14
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) V

NaamWoonplaatsCategorie
Hasse FleerackersBrechtV14
Hilde KooleZoutelandeV14
Kyra Joy van de VoordeMiddelburgV12
Sophie van ZoestVoorschotenV12
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) M

NaamWoonplaatsCategorie
Raf BouwmanBredaH0
Stef Van den BroeckKapellenH0
Preben FleerackersBrechtH0
Tijs Van De MieroopSchotenH0
Sibe WautersWommelgemH0
Aantal deelnemers: 5

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) V

NaamWoonplaatsCategorie
Coline van den BarselaarMiddelburgV0
Lisa KooleZoutelandeV0
Femke van ZoestVoorschotenV0
Julia van ZoestVoorschotenV0
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Paul Scheurwater&Lieke de RoestHendrik-Ido-AmbachtDUO
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Alexander KlaverEssenDUO
Aantal deelnemers: 1

© 2019 Inschrijven.nl