Deelnemers Mastboscross 2017


Deelnemers Familiecross (min. 525m max.1465m)

NaamWoonplaatsCategorie
Ben KoningsBredaMannen
Nina KoningsBredaVrouwen
Moos JansenBredaMannen
Stijn BeltBredaMannen
Myrthe BeltBredaVrouwen
Sid KoningsRoosendaalMannen
Noor van NoordennenZevenbergenVrouwen
Teun van NoordennenZevenbergenMannen
Rifka GoossensBredaVrouwen
Marc GoossensBredaMannen
Noa GrootenboerDordrechtVrouwen
Leon WeverBredaMannen
Lara KleysenBredaVrouwen
Milan van rijBredaMannen
Natali VermeulenBredaVrouwen
Julie VermeulenBredaVrouwen
Dries VermeulenBredaMannen
Luka BeijerBredaMannen
Ruby BeijerBredaVrouwen
Tyrza fraenkBredaVrouwen
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 995m Mini's (jongens en meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Zarah VersluisUdenhoutMeisjes minipupillen
Thom PelkmansBavelJongens minipupillen
David KokBredaJongens minipupillen
Tula HermusDordrechtMeisjes minipupillen
Teun HusslageUlvenhoutJongens minipupillen
Jari GoudenaOudewaterJongens minipupillen
Riemer van SonTeteringenJongens minipupillen
Jonas den HeijerBredaJongens minipupillen
Mauro BeijerBredaJongens minipupillen
Jurre HerijgersRijsbergenJongens minipupillen
Aafke FaasBredaMeisjes minipupillen
Moos JansenBredaJongens minipupillen
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers 995m Pupillen C (jongens en meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Scott Romijn's-HertogenboschJongens pupillen C
Fara DapBredaMeisjes pupillen C
Lukas KeglerBredaJongens pupillen C
Janna KappenPrinsenbeekMeisjes pupillen C
Loïs MartensBredaMeisjes pupillen C
Dilara güngörBredaMeisjes pupillen C
Jet KnookBredaMeisjes pupillen C
Bram van WagtendonkTeteringenJongens pupillen C
Anouk RutjesTilburgMeisjes pupillen C
Nova van der SchootTilburgMeisjes pupillen C
Katja HoutepenBredaMeisjes pupillen C
Marit PeschkePrinsenbeekMeisjes pupillen C
Bo VersteeghBredaMeisjes pupillen C
Floor van DongenZundertMeisjes pupillen C
Koen van GestelVlijmenJongens pupillen C
Jip de WijsMadeMeisjes pupillen C
Tijn LoderusBredaJongens pupillen C
Fenn OerlemansDongenJongens pupillen C
Mats van NunenBredaJongens pupillen C
Florian van WijchenLoosdrechtJongens pupillen C
Thijmen van WijchenLoosdrechtJongens pupillen C
Vigo SchillemansBredaJongens pupillen C
Zeb TesselaarHeerhugowaardJongens pupillen C
Finn HoekTeteringenJongens pupillen C
Nore StrooberBredaMeisjes pupillen C
Vincent de ClerckBredaJongens pupillen C
Sofie BuijsBredaMeisjes pupillen C
Mylo BrethouwerOosterhout NbJongens pupillen C
Sieb van EijkBredaJongens pupillen C
Aantal deelnemers: 29

Deelnemers 995m Specials korte afstand

NaamWoonplaatsCategorie
Imogen FrerejeanGeertruidenbergVrouwen
Inez DoetsBredaVrouwen
Cynthia RielHankVrouwen
Melissa van GilsUlvenhoutVrouwen
Margriet JacobsBredaVrouwen
Jordan BeuteBredaMannen
Lucas VoermanBredaMannen
Timo HelmhoutBredaMannen
Mathieu ViellevoyeBredaMannen
Eline van der WestenTeteringenVrouwen
Bobby van der SluisTeteringenMannen
Marcel RocklandTeteringenMannen
Lotte VerhoevenSprang-CapelleVrouwen
Colin BressersDongenMannen
Rick StandaertKaatsheuvelMannen
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers 1200m Pupillen B (jongens en meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Ruben van RoosmalenHendrik-Ido-AmbachtJongens pupillen B
Emma van KanBredaMeisjes pupillen B
Yerne BiesterveldZwijndrechtJongens pupillen B
Lott de GraveTholenMeisjes pupillen B
Ot JansenBredaJongens pupillen B
Bjorn AndewegBredaJongens pupillen B
Iselle VersluisUdenhoutMeisjes pupillen B
Eva den BoerDongenMeisjes pupillen B
Lucas RutjesTilburgJongens pupillen B
Thomas KlunderBredaJongens pupillen B
Puck van GilsBavelMeisjes pupillen B
Anouk LangstraatSchijndelMeisjes pupillen B
Jur van der HeijdenBredaJongens pupillen B
Jamie de VisserPoortugaalJongens pupillen B
Anne HeijnenBredaMeisjes pupillen B
Nienke MolUlvenhoutMeisjes pupillen B
Twan GoudenaOudewaterJongens pupillen B
Nathan KantTeteringenJongens pupillen B
Ewart van SonTeteringenJongens pupillen B
Loek GraafmansRijenJongens pupillen B
Jelle KreeftRijenJongens pupillen B
Isa verkoeijenBredaMeisjes pupillen B
Tijmen RotteBredaJongens pupillen B
Luuk BosveldDordrechtJongens pupillen B
Rosalie ten BruggencateBroek op LangedijkMeisjes pupillen B
Tijn JanssensBredaJongens pupillen B
Lieve StoffelsenBredaMeisjes pupillen B
Nieke westerveenDongenMeisjes pupillen B
Jurre VerschureDongenJongens pupillen B
Karsten HerijgersRijsbergenJongens pupillen B
Noor FaasBredaMeisjes pupillen B
Mila PullensWaalwijkMeisjes pupillen B
Aantal deelnemers: 32

Deelnemers 1550m Pupillen A (meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Pippa ChadwickDelftMeisjes pupillen A
Evie de RoosDe BiltMeisjes pupillen A
Yzara van der BornAlphen aan den RijnMeisjes pupillen A
Novi HermusDordrechtMeisjes pupillen A
Ylva den HeijerBredaMeisjes pupillen A
Lotte AertsBestMeisjes pupillen A
Nina GroffenBredaMeisjes pupillen A
Jana nagtegaalAlphen aan den RijnMeisjes pupillen A
Jade BosmanRhoonMeisjes pupillen A
Roza WillemenBredaMeisjes pupillen A
Emma VreijlingAlphen aan den RijnMeisjes pupillen A
Elien SMitsDrunenMeisjes pupillen A
Eva MaessenBredaMeisjes pupillen A
Sam HofmansBredaMeisjes pupillen A
Yara karelseHeinkenszandMeisjes pupillen A
Yara van der HeijdenBredaMeisjes pupillen A
Fenna PeschkePrinsenbeekMeisjes pupillen A
Lila van NieuwkoopBarendrechtMeisjes pupillen A
Emma van der PasBredaMeisjes pupillen A
Juul LammersBredaMeisjes pupillen A
Lotte GriepTeteringenMeisjes pupillen A
Quinte RoodhuyzenEtten-LeurMeisjes pupillen A
Dane van MansumBredaMeisjes pupillen A
Jill PaulusOosterhout NbMeisjes pupillen A
Anna van LangeveldeBredaMeisjes pupillen A
Fenna WinkelBredaMeisjes pupillen A
Renée KramerDongenMeisjes pupillen A
Sophie EikendalLopikMeisjes pupillen A
Stella StrooberBredaMeisjes pupillen A
Juul de ReijdtBredaMeisjes pupillen A
Lissy BezemsBredaMeisjes pupillen A
Roos van der GrachtBredaMeisjes pupillen A
Laure van NunenBavelMeisjes pupillen A
Sarah BuijsBredaMeisjes pupillen A
Veerle uilhoornDordrechtMeisjes pupillen A
Julia VeltSoestMeisjes pupillen A
Cyri BrethouwerOosterhout NbMeisjes pupillen A
Brigitte de GeusNisseMeisjes pupillen A
Marit SimonseGoesMeisjes pupillen A
Jade PullensWaalwijkMeisjes pupillen A
Anne van DuinBavelMeisjes pupillen A
Aantal deelnemers: 41

Deelnemers 1550m Specials lange afstand

NaamWoonplaatsCategorie
Lars van RavensteinWaalwijkMannen
Femke BongersBredaVrouwen
Jasper MolBavelMannen
Minke GeraertsRijenVrouwen
Sander GraumansBavelMannen
Carlijn GeschiereBredaVrouwen
Lars van LeeuwenBredaMannen
Sven van den HoutTilburgMannen
Sira LambregtsBredaVrouwen
Stan DielemansEtten-LeurMannen
Ronnie TiggelmanBredaMannen
Sjoerd van den HengelTeteringenMannen
Martijn WillemsenBredaMannen
Jordy van WingerdenDorstMannen
Aantal deelnemers: 14

Deelnemers 1550m Pupillen A (jongens)

NaamWoonplaatsCategorie
Pelle VerschureKaatsheuvelJongens pupillen A
Thomas van RoosmalenHendrik-Ido-AmbachtJongens pupillen A
Jules van KanBredaJongens pupillen A
Thijs NuijtenKaatsheuvelJongens pupillen A
Leif JaspersRotterdamJongens pupillen A
Kilan GoddijnBredaJongens pupillen A
Thijmen KeglerBredaJongens pupillen A
Dirk LorkeersBavelJongens pupillen A
Quinten de vosRotterdamJongens pupillen A
Finn van EkUtrechtJongens pupillen A
Luuk PelkmansBavelJongens pupillen A
Gijs SchoenmakersHaarenJongens pupillen A
Lukas KokBredaJongens pupillen A
Timo StraathofVleutenJongens pupillen A
Joris Baalmans's GravenmoerJongens pupillen A
Merlijn PellisTilburgJongens pupillen A
Mète van der SchootTilburgJongens pupillen A
Bas GuikinkBredaJongens pupillen A
Bram van DongenZundertJongens pupillen A
Stan van GestelVlijmenJongens pupillen A
Jesse BoomaarsBavelJongens pupillen A
William van TriestWoerdenJongens pupillen A
Jessy van der HeijdenRotterdamJongens pupillen A
Matthijs KoekWaalwijkJongens pupillen A
Martijn SchulteTeteringenJongens pupillen A
Dario EhrismannTeteringenJongens pupillen A
Jasper BuschmanTeteringenJongens pupillen A
Stijn MaarschalkTeteringenJongens pupillen A
Joran KantTeteringenJongens pupillen A
Giel huijsmansBredaJongens pupillen A
Huub KuyvenhovenBredaJongens pupillen A
Joep SnijersBredaJongens pupillen A
Ipe VerbruggeGoesJongens pupillen A
David van LaerhovenMoergestelJongens pupillen A
Maikel PotkampHeerdeJongens pupillen A
Aiden DictusMinderhoutJongens pupillen A
Rick SchipperCapelle aan den IJsselJongens pupillen A
Jochem van SlingerlandNieuwerkerk ad IJsselJongens pupillen A
Merijn van der VeekKaatsheuvelJongens pupillen A
Bas AangenendtBredaJongens pupillen A
Yair HerzBredaJongens pupillen A
Lars BloemersBredaJongens pupillen A
Tijl van KasterenBredaJongens pupillen A
Michiel FuiteBerkel-EnschotJongens pupillen A
Sjoerd BastiaansBredaJongens pupillen A
Julian de PrieëlleBredaJongens pupillen A
Aiden SchenkRotterdamJongens pupillen A
Ryan HeerenTilburgJongens pupillen A
Daan van DesselWernhoutJongens pupillen A
Jim PutterRijsbergenJongens pupillen A
Milan van HolsteijnDelfgauwJongens pupillen A
Aantal deelnemers: 51

Deelnemers 2105m Junioren D (meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Anouk AndewegRijenMeisjes junioren D
Kira ProoiBarendrechtMeisjes junioren D
Hebe ChadwickDelftMeisjes junioren D
Jessica SluiterVughtMeisjes junioren D
Rosa BuijsRotterdamMeisjes junioren D
Bo SpoorHelmondMeisjes junioren D
Selina FrankenAlmereMeisjes junioren D
Lotte van HamBredaMeisjes junioren D
Tess van RandtwijkApeldoornMeisjes junioren D
Amber BosmanRhoonMeisjes junioren D
Femke GijzenBredaMeisjes junioren D
Merel VeltmanAlmereMeisjes junioren D
Bridget KoningsArnhemMeisjes junioren D
Silkie GraafmansRijenMeisjes junioren D
Aimee RynartBredaMeisjes junioren D
Tessa SchetsKapelleMeisjes junioren D
Nine FransenBredaMeisjes junioren D
Britt de LeeuwBredaMeisjes junioren D
Lois DrentBredaMeisjes junioren D
Tischa BraumNijmegenMeisjes junioren D
Dana de BruinBredaMeisjes junioren D
Mare FrauenfelderNijmegenMeisjes junioren D
Tischa BraumNijmegenMeisjes junioren D
Tess GoessensElsloo LbMeisjes junioren D
Mikki LipsBredaMeisjes junioren D
Anniek van TriestWoerdenMeisjes junioren D
Froukje MonsRidderkerkMeisjes junioren D
Marit GriepTeteringenMeisjes junioren D
Nynke van der GeestBarendrechtMeisjes junioren D
Pip HuijsmansBredaMeisjes junioren D
Isabel van NoordenneBarendrechtMeisjes junioren D
Gonda BoerStrijensasMeisjes junioren D
Bijou LetoBredaMeisjes junioren D
Sativa WenkerArnhemMeisjes junioren D
Nienke BlomBredaMeisjes junioren D
Pauline BezemsBredaMeisjes junioren D
Laureen DudinkBergen op ZoomMeisjes junioren D
Renske BloemersBredaMeisjes junioren D
Suze de VriesSneekMeisjes junioren D
Merel van der GrachtBredaMeisjes junioren D
Femke YskaNijlandMeisjes junioren D
Nynke streppelZeistMeisjes junioren D
Anouk BoomaertsZundertMeisjes junioren D
Tess van OstaijenKlein ZundertMeisjes junioren D
Anne de JongDongenMeisjes junioren D
Roos de JongDongenMeisjes junioren D
Joss RuedisueliBredaMeisjes junioren D
Kike VeltingDalenMeisjes junioren D
Nina GeelenBredaMeisjes junioren D
Femke DamBredaMeisjes junioren D
Luna FaasBredaMeisjes junioren D
Lieke HoogsteenNijmegenMeisjes junioren D
Aantal deelnemers: 52

Deelnemers 2105m Junioren D (jongens)

NaamWoonplaatsCategorie
Pieter FallauxBarendrechtJongens junioren D
Jake Romijn's-HertogenboschJongens junioren D
Steyn PotuitPapendrechtJongens junioren D
Jim van EmmerikEpeJongens junioren D
Sam van EmmerikEpeJongens junioren D
Koen diepen's-HertogenboschJongens junioren D
Michon GoddijnBredaJongens junioren D
Mich SweepBaarnJongens junioren D
Mark SmoldersBredaJongens junioren D
Lans Timmermans's-HertogenboschJongens junioren D
Tim PelkmansBavelJongens junioren D
Leroy OostmanGroningenJongens junioren D
Max de Kruijf's-HertogenboschJongens junioren D
Luc de Kruijf's-HertogenboschJongens junioren D
Tim SchüsselBemmelJongens junioren D
Pepijn RoelsBredaJongens junioren D
Guus GuikinkBredaJongens junioren D
Jimmy MarceraBredaJongens junioren D
Bas NoordhoekNieuwegeinJongens junioren D
Sam Van der WerfSneekJongens junioren D
Niek NijmanGoorJongens junioren D
Justin Van DoorenVoorburgJongens junioren D
Niels LarosTeteringenJongens junioren D
Roan van VessemTeteringenJongens junioren D
Julius GeleijnsTeteringenJongens junioren D
Sverre HandorPrinsenbeekJongens junioren D
Joost WinkelBredaJongens junioren D
Bengt KramerDongenJongens junioren D
Jelle KluwenGoirleJongens junioren D
Krijn StrooberBredaJongens junioren D
Kwinten RotteBredaJongens junioren D
Izzy VissersBredaJongens junioren D
Freek BosveldDordrechtJongens junioren D
Thijs ten BruggencateBroek op LangedijkJongens junioren D
Sebastiaan MartinotEtten-LeurJongens junioren D
Tom CouwenberghBredaJongens junioren D
Gijs FuiteBerkel-EnschotJongens junioren D
Tobias de PrieëlleBredaJongens junioren D
Sam JanssensBredaJongens junioren D
Stef van NunenBavelJongens junioren D
Eyoel HienschAmsterdamJongens junioren D
Yohannes HIenschAmsterdamJongens junioren D
Jeroen van LithHelmondJongens junioren D
Yorick BrethouwerOosterhout NbJongens junioren D
Cas van GorpUdenhoutJongens junioren D
Jonas GommersZundertJongens junioren D
Youri De WitZundertJongens junioren D
Daan VerschoorOisterwijkJongens junioren D
Timo HoogendoornUtrechtJongens junioren D
Lars KarremansVlijmenJongens junioren D
Anthon CroockewitAmsterdamJongens junioren D
Remko van den HoutTilburgJongens junioren D
Sven Grooters's-HertogenboschJongens junioren D
Aantal deelnemers: 53

Deelnemers 2575m Junioren C (meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Demi van MourikRotterdamMeisjes junioren C
Manjorie JanssenBerg en DalMeisjes junioren C
Anna HightowerArnhemMeisjes junioren C
Marta MorenoWassenaarMeisjes junioren C
Desi van EmmerikEpeMeisjes junioren C
Shannon HuitemaSneekMeisjes junioren C
Sanne diepen's-HertogenboschMeisjes junioren C
Dominique GeerdinkHeilig LandstichtingMeisjes junioren C
Anne KnijnenburgBerghemMeisjes junioren C
Emmy van den BergVughtMeisjes junioren C
Gwen FeenstraHeerhugowaardMeisjes junioren C
Tamar VeltmanAlmereMeisjes junioren C
Lotte van LieshoutBarendrechtMeisjes junioren C
Sarah PeerikZutphenMeisjes junioren C
Meike VerdaasdonkHuijbergenMeisjes junioren C
Lotte de VisserPoortugaalMeisjes junioren C
Parel van NieuwkoopBarendrechtMeisjes junioren C
Judith HaarsmaRotterdamMeisjes junioren C
Maaike BukmanRotterdamMeisjes junioren C
Veerle van SonTeteringenMeisjes junioren C
Anna EikendalLopikMeisjes junioren C
Jeske van de LaarTilburgMeisjes junioren C
Daan de ReijdtBredaMeisjes junioren C
Linsy HeestermansUlvenhout ACMeisjes junioren C
Vélien KeusPrinsenbeekMeisjes junioren C
Britta DriessenBredaMeisjes junioren C
Jetske MooldijkBerkel en RodenrijsMeisjes junioren C
Willemijn FuiteBerkel-EnschotMeisjes junioren C
Britt MarijnissenBredaMeisjes junioren C
Kiira kansBerkel en RodenrijsMeisjes junioren C
Marene ScholtensLeeuwardenMeisjes junioren C
Marit UilhoornDordrechtMeisjes junioren C
Yara SchoenmakersEindhovenMeisjes junioren C
Shirin van AnrooijKapelleMeisjes junioren C
Veerle SmitsKloetingeMeisjes junioren C
Tessa mertensRijsbergenMeisjes junioren C
Wisterlande KoutersZundertMeisjes junioren C
Simone de LangeUlvenhoutMeisjes junioren C
Julia GrootArnhemMeisjes junioren C
Evi NoorlandKlein ZundertMeisjes junioren C
Yasmine AbbesMookMeisjes junioren C
Brecht FrenselAkkrumMeisjes junioren C
Aantal deelnemers: 42

Deelnemers 3130m Junioren C (jongens)

NaamWoonplaatsCategorie
Jamie VerhagenEeldeJongens junioren C
Jack AbernethyVeldhovenJongens junioren C
Pablo VeltSoestJongens junioren C
Florian KramerBennekomJongens junioren C
Olaf Jan BosscherMuneinJongens junioren C
Stef KapteijnKapelleJongens junioren C
Teun ter HaarNijmegenJongens junioren C
Sjoerd GijzenBredaJongens junioren C
Jesse FokkenroodNieuwegeinJongens junioren C
Wouter SchetsKapelleJongens junioren C
Ids van KorvenReuselJongens junioren C
Luca van DiepenHeerhugowaardJongens junioren C
Ernson van den BosOud GastelJongens junioren C
Jasper van LaarhovenKaatsheuvelJongens junioren C
Niels BosmaOisterwijkJongens junioren C
Viggo ParolZeistJongens junioren C
Friso Lyppens's-GravenhageJongens junioren C
Hakim RiadiAlmeloJongens junioren C
Ditchano SuijkerbuijkRoosendaalJongens junioren C
Tjebbe HemlerRotterdamJongens junioren C
Matthijs RoosKloetingeJongens junioren C
Anton van TriestWoerdenJongens junioren C
Rick van RielTilburgJongens junioren C
Lars LarosTeteringenJongens junioren C
Tom GjaltemaBarendrechtJongens junioren C
Daniel Van NoordenneBarendrechtJongens junioren C
Danick ImholzBarendrechtJongens junioren C
Mees VerbruggeGoesJongens junioren C
Ewoud BoerStrijensasJongens junioren C
Sem van CampenBredaJongens junioren C
Gianni BrunkenBredaJongens junioren C
Tijn BlomBredaJongens junioren C
Luuk VerbaandertVeldhovenJongens junioren C
Fabio DudinkBergen op ZoomJongens junioren C
Jeff TesselaarHeerhugowaardJongens junioren C
Gijs de HaanPijnackerJongens junioren C
Jing OldhoffLeeuwardenJongens junioren C
Niels PeetersBaarlo LbJongens junioren C
Thijs van LithHelmondJongens junioren C
Merlijn van der VeldenEerselJongens junioren C
Ties van BeekBredaJongens junioren C
Aantal deelnemers: 41

Deelnemers 3325m Junioren B (meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Lydia van DijkSantpoort-ZuidMeisjes junioren B
Marije HijmanBoskoopMeisjes junioren B
Anouk van GilsBergen op ZoomMeisjes junioren B
Ynte BiemansKerkdrielMeisjes junioren B
Sterre KerstensRoosendaalMeisjes junioren B
Anne van HeeckerenVenloMeisjes junioren B
Elsa RijpstraOentsjerkMeisjes junioren B
Lotte BakxRoosendaalMeisjes junioren B
Lonne MallensBredaMeisjes junioren B
Sam LipsBredaMeisjes junioren B
Lotte VeldhoenBarendrechtMeisjes junioren B
Fenne JanssenVenrayMeisjes junioren B
Madelief KokHooglandMeisjes junioren B
Roos van ElkVoorschotenMeisjes junioren B
Evelien KuiperLeekMeisjes junioren B
Bregje SlootLobithMeisjes junioren B
Amber NoordermeerBarendrechtMeisjes junioren B
Anne GeijtenbeekOdijkMeisjes junioren B
Shurianty MathildaBarendrechtMeisjes junioren B
Anne-Wil SnepvangersBredaMeisjes junioren B
Iris VeltingDalenMeisjes junioren B
Luzan JanssenOmmelMeisjes junioren B
Luka van GennipOisterwijkMeisjes junioren B
Aantal deelnemers: 23

Deelnemers 5375m Junioren B (jongens)

NaamWoonplaatsCategorie
Tim VerbaandertVeldhovenJongens junioren B
Hugo Jan BosscherMuneinJongens junioren B
Jort BenzOud-BeijerlandJongens junioren B
Nial van der SteegIJsselstein UtJongens junioren B
Wybe SesinkNijmegenJongens junioren B
Loek GijzenBredaJongens junioren B
Marlon van ZijlBarendrechtJongens junioren B
Najib Ali HassanRotterdamJongens junioren B
Norbert WeijenbergBergen op ZoomJongens junioren B
Jelle de Roon's GravenmoerJongens junioren B
Jason SmitsWaalwijkJongens junioren B
Zeb BeelenLisseJongens junioren B
Ian de JunckerTilburgJongens junioren B
Lars SchellekensGoirleJongens junioren B
Satn de DeugdBergen op ZoomJongens junioren B
Cas KopmelsLeidenJongens junioren B
Tom FobbeBarendrechtJongens junioren B
Bezuayehu PetersenHansweertJongens junioren B
Jasper van EijmerenBredaJongens junioren B
Juan Lochten BastiaansenRijsbergenJongens junioren B
Maarten van GilsBavelJongens junioren B
Cas van KaauwenBeneden-LeeuwenJongens junioren B
Ibrahim abdi AliGroenloJongens junioren B
Jarreau SuijkerbuijkRoosendaalJongens junioren B
Stan SchipperenDussenJongens junioren B
Pepijn bartelsLeuthJongens junioren B
Pim BakkerRijssenJongens junioren B
Sander van ElkVoorschotenJongens junioren B
Haico BoerStrijensasJongens junioren B
Illian MartensNijmegenJongens junioren B
Jan OldhoffLeeuwardenJongens junioren B
Arne van der LindePapendrechtJongens junioren B
Kelvin BaartwijkAlmereJongens junioren B
Finn van den IJsselLelystadJongens junioren B
Benjamin SchurinkNijmegenJongens junioren B
Jaïr van WinkelUlvenhoutJongens junioren B
Jens PeetersWaalreJongens junioren B
Bram MaasTilburgJongens junioren B
Ricardo WitkampLage ZwaluweJongens junioren B
Laurens te BooijVughtJongens junioren B
Daan van der VeldenEerselJongens junioren B
Abdirahman MohamedNijmegenJongens junioren B
Michael WoldemesekelDeurneJongens junioren B
Jorrit IvensWaalwijkJongens junioren B
Niels van TuilBurgh-HaamstedeJongens junioren B
Aantal deelnemers: 45

Deelnemers 5375m Junioren A (meisjes)

NaamWoonplaatsCategorie
Merel van der MarelZwaanshoekMeisjes junioren A
Ellen van der kolkEnschedeMeisjes junioren A
Sanne van GilsBergen op ZoomMeisjes junioren A
Irene BijmanKampenMeisjes junioren A
Emmie WeekersWeertMeisjes junioren A
Ashley MelchertsBarendrechtMeisjes junioren A
Lotte van der PolMaldenMeisjes junioren A
Pippa HofmanOegstgeestMeisjes junioren A
Jasmijn LauVelp GldMeisjes junioren A
Justine TinckSint-Niklaas (BEL)Meisjes junioren A
Jasmijn BakkerAmersfoortMeisjes junioren A
Ijke MouritsHaarlemMeisjes junioren A
Iris van DalenZaltbommelMeisjes junioren A
Kristel van den BergMaassluisMeisjes junioren A
Diane van EsRotterdamMeisjes junioren A
Sophie DielissenTegelenMeisjes junioren A
Hanna KloekBredaMeisjes junioren A
Lois StokkersBarendrechtMeisjes junioren A
Babet BroekmanGroesbeekMeisjes junioren A
Sanne MooldijkBerkel en RodenrijsMeisjes junioren A
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers 7620m Junioren A (jongens)

NaamWoonplaatsCategorie
Luuk MaasTilburgJongens junioren A
Maikel PeemanSommelsdijkJongens junioren A
Jeroen van DIjkDokkumJongens junioren A
Auke PrinsenBredaJongens junioren A
Giel van AstenMaastrichtJongens junioren A
Ids biemansKerkdrielJongens junioren A
Troy de JunckerTilburgJongens junioren A
Jorg SchellekensGoirleJongens junioren A
Tsjerk DijksmaDamwaldJongens junioren A
Robin HonebeckeHaren GnJongens junioren A
Constant HuiszoonBussumJongens junioren A
Leon HuiszoonBussumJongens junioren A
Luc VelzeboerAlmereJongens junioren A
Robin van RielTilburgJongens junioren A
Luc BeuckensEmmeloordJongens junioren A
Mark NaaijerBarendrechtJongens junioren A
Sjors VisserKlaaswaalJongens junioren A
Thomas CrulBredaJongens junioren A
Koen van DuijnhovenRijsbergenJongens junioren A
Peter-Jan de JongJoureJongens junioren A
Thom ReyndersHertenJongens junioren A
Tom hendrikseAssenJongens junioren A
Abdi HassanNijmegenJongens junioren A
Youri DriessenVenloJongens junioren A
Klaas Douwe YskaNijlandJongens junioren A
Tim VerbeekNijmegenJongens junioren A
Jimke HaaksmaMetslawierJongens junioren A
Abdikhani MohamedNijmegenJongens junioren A
Aantal deelnemers: 28

Deelnemers 7620m Mannen masters

NaamWoonplaatsCategorie
Ton SweepBaarnMannen 35
Marcel de VetteOud-BeijerlandMannen 45
Hans van DoornDeventerMannen 65
Greg van HestTilburgMannen 35
Koos VerweijDrunenMannen 45
Wout GraafmansGilzeMannen 55
Hens KoremanDongenMannen 55
Huub MaasEtten-LeurMannen 45
Eduard LinnenbankTilburgMannen 45
Joël GeurtsBredaMannen 35
Jean-Pierre HoeboerBredaMannen 35
Marcel CoolsBavelMannen 55
Marc RotsaertSchiedamMannen 35
Henk BruijnsBavelMannen 55
Sierd SikkemaRoosendaalMannen 45
Marc SiebersBredaMannen 55
Erwin GulickxBaarle-HertogMannen 35
Eltjo van MechelenRoosendaalMannen 35
Fokke YpmaBredaMannen 55
Huub HieltjesBredaMannen 45
Peter KramerDongenMannen 45
Jacques de GrootBergen op ZoomMannen 45
Pip TesselaarHeerhugowaardMannen 45
Evert van NigtevechtBredaMannen 35
Patriek BruursBaarle-HertogMannen 35
Ronald van der GrachtBredaMannen 45
Gijs KloekBredaMannen 45
Piet van MourikOuwerkerkMannen 45
Rudy WoordRoosendaalMannen 55
Stefan van MarrewijkMadeMannen 45
Marc Van der HoevenWelleMannen 55
Aantal deelnemers: 31

Deelnemers 2575m Korte cross vrouwen senioren

NaamWoonplaatsCategorie
Kerstin van EmbdenEmmerisch DuitslandVrouwen
Renée EykensKapellenVrouwen
Suzanne van WijckLeidenVrouwen
Sara van GrunsvenTilburgVrouwen
Randy van der veldenWaspikVrouwen
Lindsey FakenBarendrechtVrouwen
Hester LingsmaOisterwijkVrouwen
Anouk PropBergen op ZoomVrouwen
Lieke MarijnenRotterdamVrouwen
Corinde van EsRotterdamVrouwen
Karlijn van EsRotterdamVrouwen
Tatjana CernochovaUtrechtVrouwen
Ilona van der GiessenRotterdamVrouwen
Nikki BagchusLoon op ZandVrouwen
Nisrine MasrhalmiBarendrechtVrouwen
Emma van MourikOuwerkerkVrouwen
Aniek AperRotterdamVrouwen
Mirjam WinkelmolenBredaVrouwen
Marije PetersGroesbeekVrouwen
Julia van VelthovenNijmegenVrouwen
Karin NieuwenhuijsenOdijkVrouwen
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers 7620m Vrouwen en masters V lange cross

NaamWoonplaatsCategorie
Augüsta van hoogdalemVlaardingenVrouwen 35
Kirsten Reniers-DonBredaVrouwen senioren
Mirjam KoersenHilversumVrouwen 35
Charlotte SijmensKapellenVrouwen senioren
Veerle BakkerAmersfoortVrouwen senioren
Veronique van der HijdenBredaVrouwen senioren
Sylvana van der HijdenBredaVrouwen senioren
Loes VerstappenTilburgVrouwen 45
Danielle LaurijssensEssenVrouwen 35
Karen Van ProeyenHasseltVrouwen senioren
Chantal van OudheusdenBredaVrouwen 35
Laurey van den BergeSommelsdijkVrouwen senioren
Moniek Kingma SchippersBredaVrouwen 45
Anja HofmanEnschedeVrouwen 45
Hilde KeuningPijnackerVrouwen 45
Andrea DeelstraApeldoornVrouwen senioren
Jessica JoostenKaatsheuvelVrouwen 35
Dyanne VerpaalenRijenVrouwen senioren
Nathalie van der HeijdenRotterdamVrouwen senioren
Carla OphorstHonselersdijkVrouwen 45
Paddy HerijgersRijsbergenVrouwen 35
Patricia brooijmansBredaVrouwen senioren
Esmay van de LaarTilburgVrouwen senioren
Luci van EngelenRijsbergenVrouwen 45
Yvonne JanssenBredaVrouwen 35
Neeltje OlieslagersBaarle-NassauVrouwen 35
Judith van WinkelUlvenhoutVrouwen 45
Miriam van ReijenAmsterdamVrouwen senioren
Josien ScheepensOverveenVrouwen senioren
Marijke de VisserUtrechtVrouwen senioren
Anna-Lina DahlbeckXantenVrouwen 35
Tanja DonkersOosterhout NbVrouwen senioren
Elisa de JongGroningenVrouwen senioren
Aantal deelnemers: 33

Deelnemers 2575m Korte cross mannen senioren

NaamWoonplaatsCategorie
Jelmer van der LindenUtrechtMannen
Bas Van HoorenHeerlenMannen
Daan WalderBavelMannen
Lars BiemansKerkdrielMannen
Jelte van attenLeiderdorpMannen
Joep StapsTilburgMannen
Frank FutselaarArnhemMannen
Daan ReintjesZevenaarMannen
Maarten De NysBroechemMannen
Marco van ErpEindhovenMannen
Hachem MigouAntwerpenMannen
Ramdan SnoussiBerkaneMannen
Julien CalandreauAntwerpenMannen
Jamal BoussattatiAntwerpenMannen
Irvin OsnabruggeZeistMannen
Pepijn van de WesterloVeldhovenMannen
Evert uit de FlesBredaMannen
Frans SmetBredaMannen
Erik van RijsewijkLedeackerMannen
Thijs StapsEtten-LeurMannen
Jeroen BakkerUtrechtMannen
Yunis abu StitanDelftMannen
Niek den exterTerneuzenMannen
Maarten PlaumLimbrichtMannen
Paul van der Sluijs's-GravenhageMannen
Max van GerrevinkWarmondMannen
Mitchell FrankenHalsterenMannen
Fenno PoldermanWoerdenMannen
Youri PessyNijmegenMannen
Tobias van HeldenNijmegenMannen
Wouter DillingNijmegenMannen
Jeroen EngelsRosmalenMannen
Yassine SoughouBrusselsMannen
Ralf NieuwenhuizenOud-BeijerlandMannen
Twan KleijwegtBergschenhoekMannen
Hugo van den Haak's-GravenhageMannen
Aantal deelnemers: 36

Deelnemers 10060m Lange cross mannen senioren

NaamWoonplaatsCategorie
Karel de HoogeDordrechtMannen
Ben VriendsEindhovenMannen
Lauran BeijensRielMannen
Michiel van GilsBredaMannen
Pieter CapponUlvenhoutMannen
Michiel van NispenBredaMannen
Kalid AminAmersfoortMannen
Robin WoutersDongenMannen
Michel BroedersRijenMannen
Richard HolstegeBerkel en RodenrijsMannen
Jorn KielmanBredaMannen
James HickeyTilburgMannen
Reimar MommersMijnsheerenlandMannen
Dave van LeeuwenPuttershoekMannen
Tim BurgerBredaMannen
Marco van EttenRotterdamMannen
Hebtom OkbamichaelCapelle aan den IJsselMannen
Tim van den BroekeVlissingenMannen
Arne MulderZwolleMannen
Zerom GhebrihiwetHoensbroekMannen
Jelle Kemper's-HertogenboschMannen
Tom MichielsenBaarle-NassauMannen
Robert TonAmstelveenMannen
Bert Van der HoevenWelleMannen
Onesphore NkunzimanaBurundiMannen
Ruben ScheurwaterDordrechtMannen
Jeroen MaasBredaMannen
Christiaan BosselaarHaarlemMannen
Wesley MolsNijmegenMannen
Lucas NieuweboerHeemstedeMannen
Wesley van der GouwWaalwijkMannen
Radouane NourTilburgMannen
Jim RothweilerHaarlemMannen
Koen De VeylderWelleMannen
Mels LambregtsRoosendaalMannen
Erwin HarmesMiddelburgMannen
Christoph VerhalenXantenMannen
Bas HollegienEmmeloordMannen
Raymond OffermansUtrechtMannen
Rijke FaasBredaMannen
Job de FeijterSint JansteenMannen
Aantal deelnemers: 41

Deelnemers 1080m Runnersworld Breda Prestatiecross (M+V)

NaamWoonplaatsCategorie
Hetty van AartBredaVrouwen
Roland FrankenGeertruidenbergMannen
Ferry WaardenburgBredaMannen
Suzanne KluijtRotterdamVrouwen
Daniël de WolfBredaMannen
Nick RenneDorstMannen
John pijnenburgZevenbergenMannen
Michael PijnenburgZevenbergenMannen
Graham van EikenhorstBredaMannen
Rimco MaasBredaMannen
Peter GeelenBredaMannen
Anke van PeltBredaVrouwen
Sjo Roger de campaggnolleDordrechtMannen
Stefan LaarakkerBredaMannen
Tosca HeemskerkBredaVrouwen
Michiel van BrakelOud-BeijerlandMannen
Jim van der HoevenOud-BeijerlandMannen
Rik TielemansBredaMannen
Walter van SteenBredaMannen
Michiel RietveldRotterdamMannen
Samirah FremouwBredaVrouwen
Anne-Marije SpruijtBredaVrouwen
Martine de VriesBredaVrouwen
Arjan JonkmanBredaMannen
Charon BoutBredaVrouwen
Emmy RijstenbilAntwerpenVrouwen
Edwin ReniersBredaMannen
Veerle GrauwelsMeerleVrouwen
Leonne VeldhuisenBredaVrouwen
Petra JansenBredaVrouwen
Martijn van DijkBredaMannen
Renata DekkerVlaardingenVrouwen
Kim VergauwenMinderhoutVrouwen
Siebe DobbelaarBredaMannen
Robin ReijerkerkWouwVrouwen
Arnout van MilBredaMannen
Jeroen SpijkersBredaMannen
Siebe van TeteringOosterhout NbMannen
Joukje welmanBredaVrouwen
Mireille RijnEtten-LeurVrouwen
Josko RockxEtten-LeurMannen
Bas RockxEtten-LeurMannen
Kyra ErnstEtten-LeurVrouwen
Dennis RockxEtten-LeurMannen
Tobias ErnstEtten-LeurMannen
Kim Ernst-LuckEtten-LeurVrouwen
Dick ErnstEtten-LeurMannen
Siep CornetWerkendamMannen
Anouk van BeijsterveldtChaamVrouwen
Arno van den HeuvelWerkendamMannen
Mirjam van ZoestBredaVrouwen
Rinus FiliusWernhoutMannen
Jane FiliusBredaVrouwen
Reinier BrouwerBredaMannen
Tonny van BovenBredaMannen
Bart KooymansPapendrechtMannen
Petra BoumanMeeuwenVrouwen
Grietje SnoerenTerheijdenVrouwen
Patries van MeerTerheijdenVrouwen
Martijn GoosPrinsenbeekMannen
Evert BotPrinsenbeekMannen
Ester VerhoevenZevenbergenVrouwen
Jacqueline BlomBredaVrouwen
Stan DielemansEtten-LeurMannen
Dorien CuijpersBredaVrouwen
Sjaakie KorebritsRijsbergenVrouwen
Johannes husBredaMannen
Van Loon TineLoenhoutVrouwen
Alice NhajiTeteringenVrouwen
Martijn vandenDiepstratenBredaMannen
Ron BekkerBredaMannen
Erwin PuntOudenboschMannen
Talitha ZondagRotterdamVrouwen
Eveline VisserSteenbergen NbVrouwen
Miranda DamPrinsenbeekVrouwen
Eric PijnenburgBredaMannen
Kees WoutersBredaMannen
Paul AlbertsBredaMannen
Sebastiaan StolkBredaMannen
Laurens VerheggenBredaMannen
Hans van NispenBredaMannen
Marco van LooHarderwijkMannen
Marieke KlijnstraHarderwijkVrouwen
Marit AlofsenBredaVrouwen
Dirk van den MuijsenbergZevenbergenMannen
Naomi VisserZevenbergenVrouwen
Wouter van EijmerenBredaMannen
Ruben Dingemanse's-Heer ArendskerkeMannen
Kathleen BaetsBrecht (BEL)Vrouwen
Simon WeedyBredaMannen
Loek van SasBredaMannen
Lian van der VeldenBredaVrouwen
Evert uit de FlesBredaMannen
Marielle FrijtersBredaVrouwen
Thibaut CoenegrachtBredaMannen
Martine LardenoijRaamsdonksveerVrouwen
Inge van de LaarBredaVrouwen
Tatiana KeltjensBredaVrouwen
Daan AufenackerBredaMannen
Natascha KeltjensHeezeVrouwen
Jalisa DaaneBredaVrouwen
Nicole DamenBredaVrouwen
Mandy BurgersRotterdamVrouwen
Gérard HoosemansBredaMannen
Charles DuforneeBredaMannen
Rob NoorlandBredaMannen
Esther LeijtenBredaVrouwen
Janske LambregtsBredaVrouwen
Frank van EschBredaMannen
Paul de RuijgBredaMannen
Dagmar van EschBredaVrouwen
Eric de NijsBredaMannen
Harco de ZeeuwOud GastelMannen
Larissa PeetersBredaVrouwen
Marieke van GompelTilburgVrouwen
Jessica BlanckaertBredaVrouwen
Kristi SeabyRotterdamVrouwen
Bart van EgeraatBredaMannen
Janny MalleeHalsterenVrouwen
Wim van WingerdenCapelle aan den IJsselMannen
Myrand SchneijdenbergPrinsenbeekVrouwen
Annemiekde RuijterUlvenhoutVrouwen
Truyke van GoolRosmalenVrouwen
Tessa de WinterUlvenhoutVrouwen
Sharon BastiaansenBredaVrouwen
Robin FrankenBredaMannen
Dylan van HoutenRijenMannen
Kevin SchelvisEnschedeMannen
Mike van HoutenRijenMannen
Ronald VisscherSliedrechtMannen
Petra van liereBavelVrouwen
Marieke VerhoefBredaVrouwen
Pia MeijersRoosendaalVrouwen
Babette JacobsBavelVrouwen
Sabina lambregtsRoosendaalVrouwen
Alex van der ReeDorstMannen
Marloes ZwetsBredaVrouwen
Mandy van EekelenRoosendaalVrouwen
Claudia MenickBredaVrouwen
Wesley DielemansBredaMannen
Catharina PeekstokDrunenVrouwen
Michelle van der LindenEtten-LeurVrouwen
Robin SchalkenWaalwijkMannen
Cecile Mestrini-van WaesBredaVrouwen
Briek van WaesBredaMannen
Inge JacobsBredaVrouwen
Martijn BlankerrsReuselMannen
Marlies de witBredaVrouwen
Cathelijn SchoenmakersBredaVrouwen
Eline TerpstraBredaVrouwen
Marianne de WinterDordrechtVrouwen
Rutger HempelRotterdamMannen
Maudy VerhoevenKaatsheuvelVrouwen
Henk KarremansVlijmenMannen
Thomas van der VenBredaMannen
Monica van der LansBredaVrouwen
Nicole van GennipBredaVrouwen
Jim van FessemTilburgMannen
Joyce BrackenieBredaVrouwen
Ruben van den BergEtten-LeurMannen
Hendri VisserWerkendamMannen
Ingrid van DoesburgBredaVrouwen
Mariusz HrycajZaandamMannen
Frans DelcroixAchtmaalMannen
Tom DelcroixBredaMannen
Aantal deelnemers: 165

Deelnemers Interland vrouwen militairen

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers Interland mannen militairen

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

© 2017 Inschrijven.nl