Deelnemers Posbankloop Cross-Duathlon 2018


Deelnemers Korte afstand (solo) - 4.5-10-2

NaamWoonplaatsCategorie
--Vsen
Feike AantjesAmersfoortMsen
Esther AbersonTwelloV40
Bart AlbertsNijmegenMsen
Annette AllaartArnhemVsen
Marjon BaasAmersfoortVsen
Jetse BakkerAssenM50
Liane BanninkGeesteren GldV40
Sabrina BeekveltDoorwerthVsen
Tim BergboerOldenzaalMsen
Joris BesselinkVordenMsen
Margot BesselinkVordenVsen
Mandy BeumerNijmegenV40
Ronnie BloemendaalRhedenMsen
Michal BogaczynskiArnhemMsen
Eugène BongersArnhemM40
Frank BoogersVeenendaalM50
Gerwin BoschlooDeventerM40
Vincent BottemaArnhemMsen
Nathalie BourgonjeApeldoornV40
Tijmen BregtRijswijk ZhMsen
Marloes van BrinkLoenen GldVsen
Renate BrinkTwelloV40
Mariëlle Klein BrinkeVordenVsen
Rinze BroeksWijchenMsen
Kaat de BruijnVeenendaalV50
Lisette de BruinSwifterbantV40
Alice CardosoLeiderdorpVsen
Rick CelieHarderwijkMsen
Carlo van DijkOldebroekMsen
Chris van DijkEde GldMsen
Belinda DorlandVelp GldV40
Patrick DroppertDuivenMsen
Devlin van DurenNieuwleusenM40
Niels van EchteltUtrechtMsen
Jordi EilersVeenendaalM40
Marieke ElferinkZeistV40
Paula FikkertNijmegenV50
Niels FluitEde GldMsen
Marit Frederiks-PallandZwolleVsen
Martijn GerritsenWestervoortMsen
Tina GroenendaalSchijndelV40
Jolien de GruijterEllecomVsen
Marije de GruijterUtrechtVsen
Lukasz GrusWageningenMsen
Hugo HaanNieuwleusenM40
Jaap van HartenHaarlemM40
Raoul van HeeseArnhemM40
Roy HeideveldDeventerMsen
Charles helsperDriebergen-RijsenburgMsen
Patrick van HentenHilversumM40
Sander HilferinkArnhemMsen
Stijn HinssenNijmegenMsen
Martijn van den HoevenEnschedeMsen
Renate HofsteeHoogeveenV40
Lonneke HooymansVinkelV40
Inger van HoutBredaVsen
Chantal ter HuurneHengelo OvVsen
Saskia JaarsmaArnhemV40
Gijs JacobsNijmegenMsen
Toon JanseRotterdamM50
Merijn JansenWarnsveldM40
Hans JanssenWaalwijkM50
Sijtse KamphuisArnhemMsen
Onno KeijzersArnhemMsen
Jeroen KlaassenNijmegenM40
Martijn KoedijkAmsterdamM40
Hans KoenenVeenendaalM50
Sylvia KokLeidenV40
Els KooiDuivenV50
Jacko de KortWoerdenMsen
Alex KramerHoornMsen
Edwin KrijgsmanEnschedeM40
Gila KruijsenElst GldVsen
Eelco KuijpersArnhemMsen
Jos-Willem van de LaarHellevoetsluisMsen
Hans de LaatSchijndelM40
Niels van LanenElst GldMsen
Richard LauwrierSwifterbantM50
Ruud van LeuterenGoudaMsen
Arno LoddersHuissenM50
Jojanneke van LoonHaaksbergenV40
Hans MeijlisArnhemM50
Michel MoormanEmmenMsen
Joep van NassauTilburgM50
Annemie NijhofVordenVsen
Marc NuytsSint LaureinsM50
Renate van OostenRijswijkV40
Caroline van OostenbruggeHoltenV40
Jacqueline OosterwegelDierenV50
Eelco OvingeHarderwijkM40
Daaf PlompWarmenhuizenMsen
Dries PluimersVelp GldM40
Linda PoelstraBerg en DalVsen
Reza RavenstijnWijchenV50
Oscar ReijmerinkKrimpen aan den IJsselM50
Patrick ReijmerinkKrimpen aan den IJsselM50
Daphina van RheeZandvoortV40
Cindy van RijswickOdijkV40
Dennis RikkenArnhemM40
Tom RoelingNijmegenM50
Rene RoelofsAngerenM50
Diana RumpApeldoornV40
Gaike SchadenbergArnhemM40
Erlinde SchepsArnhemVsen
Michel SchipperVelp GldM40
Cordien SchreursRhedenV40
Stef SchreutelkampArnhemMsen
Hugo SchutArnhemM50
Eran SchüllerVeenendaalM40
Ivo StaatsUtrechtMsen
Kenny StedehouderVeenendaalMsen
Wenda StoffelVelpVsen
Leon van StrienHarderwijkMsen
Martijn StruikApeldoornM40
Johan TichelaarNunspeetMsen
Hans VeenkampArnhemM40
Hans VeltmanRozendaalM40
Mark VerkerkBundeM50
Pieter VisscherWijk bij DuurstedeM50
René van der VliesOdenthalM40
Frederieke VoswijkZwolleVsen
Peep Oude VrielinkDeventerV40
Jorne de VriesLeusdenMsen
Frank van de WeerdEde GldM40
Ellen WielemanArnhemV40
Margien WillemsenBergschenhoekMsen
Miranda WillemsenHuissenVsen
Jeroen WoltjesArnhemM40
Ruud van ZantenArkelM50
Aantal deelnemers: 130

Deelnemers Korte afstand (duo) - 4.5-10-2

NaamWoonplaatsCategorie
Jeffrey van Amersfoort / Wim ZonnenbergWestervoortMannen
Peter van den Bosch / Fredie van den BoschZutphenMixed
Bart vd Broek / Jos vd BroekSchijndelMannen
Judith Creemers / Ferry SchrevenArnhemMixed
Erik Dekker / Hester van OorschotArnhemMixed
Petra van Dijk / Harry van DijkEde GldMixed
Bianca Dorré / Arjan LoonstraWestervoortMixed
Miranda Engels / Marco EngelsAmerongenMixed
Simon Groenewegen / Hans HoferWoerdenMannen
Rianne Hulshof / Tim van LeeuwenVelp GldMixed
Marc de Jonge / Roma LeuyerinkArnhemMixed
Eline Koers / Maike GielingUtrechtVrouwen
Alex Kramer / Micheal kuijerHoorn NhMannen
Melvin Peemen / Claudia van TreurenWestervoortMixed
Cees Piet / Jantine Piet AlkmaarMixed
Michiel schrijvers / Marko eimersVelp GldMannen
Cindy Siebelink / Richard VersteegHarderwijkMixed
Karin Verheij / Janneke van der WegenDordrechtVrouwen
Jolanda de Vries / Fonny PasmaTielVrouwen
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers Lange afstand (solo) - 7-21-3

NaamWoonplaatsCategorie
Stella AchterweustOldenzaalV40
Frans van AlebeekRosmalenM40
Irene AmseDiepenveenV40
Maarten AmseDiepenveenM50
Bart van den AnkerZwolleMsen
Dorus ArtsArnhemMsen
Jenne BaauwErmeloM40
David bakkerTer ApelM50
Alexander van BalenEindhovenMsen
Jens BeerepootHeerhugowaardMsen
Erik BellemanWijnegemM40
Peter van den BentVelpM50
Cor van den BergHarderwijkMsen
Hugo Van BergenSittardM40
Marcel BergwerffVlaardingenMsen
Maarten BerkhoutBerkel en RodenrijsMsen
Evert BijlPijnackerM50
Olaf BlankendaalAmsterdamM40
Marco BloemNunspeetM40
Erik boenderNieuwerkerk ad IJsselM40
Sebastiaan boerlageSpijkenisseMsen
Dennis BogaardLinschotenMsen
Annette bogtstraSoestV40
Gertjan BokhorstHarderwijkM40
Peter BokhorstGarderenM40
Jeroen BoltHarderwijkMsen
Wilfried BoltEindhovenMsen
Pieter BosApeldoornMsen
Kees BoxmaUtrechtM40
Rob van de BraakVaassenM40
Jeroen BrandsArnhemMsen
Michiel BrandsHuissenMsen
Marnix BreedveldWageningenMsen
Iwan BretonDriebergen-RijsenburgM40
Martin BreukersArnhemM40
Bram van den BrinkEde GldM50
Martin van den BrinkHilvarenbeekM40
Sanne BroeksmaRotterdamVsen
Jos Broeren's-HertogenboschM50
Harold BrouwerHeerenveenM40
Silvia BrouwerHeerenveenV40
Rutger BruininkElburgMsen
Johan ChristenArnhemM40
Joost ChristiaansWageningenMsen
Thomas Cordier's-GravenhageM50
Disslexy van DalfsenUtrechtMsen
Marinus van DamZevenhuizen ZhM40
Tim van DamPettenM40
Joeri DeleebeeckTremeloMsen
Ben DijkstraAmersfoortMsen
Stefan DisbeschlTilburgM40
Merel DisselkoenErmeloV40
Bram de DreuArnhemMsen
Ralf driesenKnegselMsen
Wouter DubbeldamElst GldM50
Joppe van DuijnGroningenMsen
Paul EmbrechtsKasterleeM40
Bart EversBladelMsen
Wouter FiooleRotterdamMsen
Bart FranssenNijmegenMsen
Henk-Jaap FrensNunspeetMsen
Sandra van GaalenDoetinchemVsen
Pieter GeertsAlphen NbMsen
Wouter GerritsenWestervoortM40
Jelrik GeurzBemmelMsen
Martijn van GielsUdenM40
Phillip GoffinLowestoftM40
Laura GorterLeersumVsen
Patrick GraalArnhemM40
Wouter in 't GroenEindhovenMsen
Ardjan de GrootLochemMsen
Jannes de GrootVeenendaalMsen
Martijn de GrooteHaarlemMsen
Simone HakenbergRossum OvV40
Sander den HartogNijmegenM40
Marc ten HaveArnhemM40
Robert Heerekop's-GravenhageM50
Niek van heesCulemborgMsen
Eddy van der HeidenAmersfoortM50
Mark van HeijstZwijndrechtM40
Raymond HendriksHuissenM40
Tine HendriksVelp GldV40
Erwin den HoedHeelsumM50
Eefje HoedemaekersVenrayV40
Gijs HoefnagelsAmsterdamM40
Jeroen van der HoevenArnhemMsen
Harold HofenkMeppelM40
Ronald HolArnhemM40
Sebastiaan HollemanDoetinchemMsen
Anne van HoutenScharnegoutumM50
Karle HowardWoodbridgeM40
Ron JacobsAmersfoortM50
Jean pierre JalhaijNieuwerkerk ad IJsselM50
Lars JansenDierenMsen
Rémi JansenZeewoldeM40
Sander JansenApeldoornM40
Ruud JehaeArnhemM50
Arie de JongOosterwolde FrM40
Johan de jongOlstM50
Jan Maurits de JongeArnhemM40
Jurjen KamphuisDelftMsen
Harald ten Katen's-GravenhageM50
Carlo KesAmsterdamM40
Femke van KesselDelftVsen
Kim KeubenUlftVsen
Thijs de KloetNijmegenM40
Wesley KloosterboerApeldoornMsen
Casper KlumperApeldoornM40
Joris KnobenVughtMsen
Wout KnobenWageningenMsen
Onno KokBilthovenMsen
Roeland KoldenhofBussumMsen
Paul KonijnenburgDongenMsen
Jochem korenBussumMsen
Dagmar KrijnenSpanbroekV40
Michael KrijnenSpanbroekM40
Martin KroesAmsterdam ZuidoostM40
Rody KroonLage ZwaluweMsen
Wouter KrosBerkel en RodenrijsMsen
Niels KruimsHaren GnMsen
Geert van KuijkBerkel-EnschotMsen
Peter KuinUtrechtMsen
John LagemanDiepenveenM40
Serge LamensHendrik-Ido-AmbachtM40
Kim LammersApeldoornVsen
Jan Willem LeeuwisArnhemMsen
Robert LenzNieuwkoopM40
Vincent van LieshoutBeek LbM40
Richard LindemanMakkum FrM50
Michiel van LoenenVelp GldM40
Corné LofArnhemMsen
Bert LuchiesVroomshoopM40
Atse MeermanOosterbeekMsen
Ilona meterEerbeekV40
Paolo ModicaArnhemMsen
Sami MoullaKleveMsen
Jack MullersMaastrichtM50
Wendy MullinkDoetinchemVsen
Roland NapRhenenMsen
Karin NeutelArnhemVsen
Erik NiemeijerGroningenMsen
Steffan NorberhuisDelftMsen
Bas OldenburgBarchemM50
Albert Jan van OlstNunspeetMsen
Arlana van OmmenZwolleV40
Jurgen van OorschotVelp GldM40
Tom van OorschotNijmegenMsen
Stef OudSon en BreugelM50
Han PaddingLeidenMsen
Arjen PalstraZeistM40
Mike PetersArnhemMsen
Raphaël PetersenElst GldM40
Rob PittersElst GldM50
Ralph PoelstraRotterdamMsen
Thijs poelstraBerg en DalMsen
Tino van de PolNijkerk GldM40
Dieuwertje PoortNijmegenVsen
Andre PoortermanApeldoornMsen
Jelle PosthumaAmsterdamMsen
Niek PouwelsZevenaarMsen
Erik Van PuttenOssM40
Bram van der ReePuttenM40
Hans ReesingWehlM50
Steffen van RensVenrayM40
Bram van RhijnUtrechtMsen
Emiel RibbersVragenderM40
Richard RigterVelp GldM40
Linda van RijDen Hoorn ZhVsen
Abgar van RijswijkTilburgM40
Miranda van RijswijkHilvarenbeekV40
Sjors RikkenAmstelveenM40
Pieter RileyAlmereM40
Herbert RoerdinkDiepenveenM40
Jelle RoksVeenendaalM40
Hessel RoodHoltenM40
Sander RosmullerVarsseveldM40
Christian RossiHaren GnM40
Stan RuttenEindhovenMsen
Roger Salden's-GravenhageM50
Robert-Jan SandermanRijssenMsen
Tim SasNijmegenM40
Daniela SchellenbergZevenhuizen ZhV40
Cornelis ScheltingaApeldoorbnM40
Danny SchmidgallZoeterwoudeM50
Sander van SchoonhovenDeventerM40
Bart SchottenHuissenMsen
Daan SchoutenAlmeloMsen
Mike SchrevenZevenaarMsen
Mark SchriekHoutenMsen
Benno SchurinkZutphenM50
Raimond SimonsWehlM40
Christiaan SmidAmersfoortM40
Gerben SnellenbergAmersfoortMsen
Rylana Soepenberg's-GravenhageVsen
Christiaan SolleveldHoek van HollandMsen
Lennaert SteenZwolleM40
Leo van SteenDen HaagM50
Rens SterkBarsingerhornM40
Marcel SwartNes AmelandM50
Martijn SwartsArnhemMsen
Martine Tap's-GravenhageV40
Niels TeunissenLichtenvoordeMsen
Ard TiberiusApeldoornM40
Alwin TroostZwolleM40
Ernst UllersmaArnhemM40
Martijn van VeelenLeidenM40
Teun te VelthuisEnschedeMsen
Hendrik VenemaHeumenMsen
Sander VerkadeHazerswoude-DorpMsen
Marit VerschoorZevenaarVsen
Cor VersteegBarneveldM40
Marco VialApeldoornM40
Jelmer VierstraWoerdenM40
Jacob VisserGroningenMsen
Sylvia Visser's-GravenhageV50
Vincent VogelzangOldenzaalM40
Eltjo VolaartHarderwijkM40
Rick van VoorstBennekomMsen
Riikka Vreeswijk-KeljaGorinchemV50
Arjan VreugdenhilRotterdamMsen
Huib VriesendorpArnhemM40
Janine WagensveldBaarnV40
Bart van der WalOosterbeekM40
Monne WeghorstDelftMsen
Marcel van WenkopApeldoornM40
Mark WesterhofEerbeekM50
Wiebe WesterterpVeenendaalMsen
Kees WesthuisDierenMsen
Tom van de WeteringHuis ter Heide UtMsen
Huib WilligenburgSoesterbergM40
Erik WinkelmannHengelo OvM50
Sebastiaan WittenbergSpijkenisseMsen
Eelco WortelWarnsveldM40
Fred van ZantenEerbeekM40
Evert van der ZeeHuissenM40
Edwin van ZimmerenBeek gem MontferlandM40
Kees ZondagTielM40
Marco ZonneveldWateringenM50
Jasper van der zwanMaassluisMsen
Aantal deelnemers: 239

Deelnemers Lange afstand (duo) - 7-21-3

NaamWoonplaatsCategorie
Onno Baack / Gerjan BroekroelofsArnhemMannen
Marco Bisperink / Martijn FeterisBennekomMannen
Arjan de Boer / Johan BekemaArnhemMannen
Frederieke Boesveld / Marco JansenDe HeurneMixed
Fleur van den Bosch / Hugo LaterArnhemMixed
Robin van den Brink / Matthijs HuismanArnhemMannen
Twan Brusselman / Tanja GrootkarzijnArnhemMixed
Nicole Burgersdijk / Maarten BaakmanBennekomMixed
Wim Derksen / Leon WaltmansArnhemMannen
Sabina van Eck / Frans van EckEde GldMixed
Nicole Egli / Jeroen KlerkxBassersdorfMixed
Ronald Eitens / Otto van BeusekomArnhemMannen
Angelique Engelen / Chiel SnelderLathumMixed
Joane Etienne / Philippe TeuscherOltenMixed
Linda van galen / Hans VreeburgVelserbroekMixed
Alex van Gemund / Koen GeurtsenTwelloMannen
Lucas Harbers / Saskia DhontTeugeMixed
Hans ter Harmsel / Koos ter HarmselRijssenMannen
Filip Hendricks / Jesse ReithWageningenMannen
Walter Hueber / Marcel RouwenhorstVoorschotenMannen
Ellen Huinink / Martine GesinkVarsseveldVrouwen
Bert Hukema / Remon ModdermanGorsselMannen
Maarten Jansen / Tino OmmeringHuissenMannen
Ilona Joesten / Valerie JoestenAmersfoortVrouwen
Hans de Kam / jan fledderusZeewoldeMixed
Francka Kloostra / Rutger KussendragerGroningenMixed
Marieke Knol-Gijsbers / Jeroen KnolBennekomMixed
Jeroen van de Kraats / Hans Reijersen van BuurenMaarssenMannen
Bart Kramer / Iet FokkeUtrechtMannen
Rick Lammertink / Peter BloemendalHoltenMannen
Romke Langezaal / Antoine VosAmsterdamMixed
Ruud Leenen / Philippe van kleefAmersfoortMannen
Raymond van Leeuwen / K. van LeeuwenUtrechtMannen
Judith Lippinkhof / Ron LippinkhofDidamMixed
Keith McCrae / Frans de BruijnUtrechtMannen
Yolanda Mors / Klaasjan MorsZwolleMixed
Mark Munro / Rolf de JongVelpMannen
Erna nijland / Ronald SeurenDoetinchemMixed
Wendelien Nijland / Alex LamersDoetinchemMixed
Astrid olde Olthuis / Ellen VisschedijkVelpVrouwen
Mona van Osnabrugge / Eddie WillemsenEde GldMixed
René den Otter / Stefan van DierendonckBruchemMannen
Mirjam Overmars / Paulien Verhoef's-HertogenboschVrouwen
Marijn Pietersma / Hans PietersmaVelp GldMixed
Jurgen Radstake / Herman HogendoornApeldoornMannen
Homme Rodenhuis / Laurens MondelaersDriebergen-RijsenburgMannen
Mart Rozenkamp / jan scholtenRijssenMannen
Arnoud Runia / Karen WijlaarsNijmegenMixed
Henk van der Scheer / Stefan van GulijkDreumelMannen
Robin Smit / Arnout van den BurgArnhemMannen
Laura Smits / ErikRhenenMixed
Caimin Stevens / Erik van LaarEnschedeMannen
Lindsay Stuijt / Floran StuijtArnhemMixed
Esther Teunissen-Klein / Edwin TeunissenDe SteegMixed
Patrice Theunissen / Ewout VisserApeldoornMannen
Christian Venmans / Christian VenmansSint-MichielsgestelMannen
Rolien Vergouw / Jasper VergouwHoutenMixed
Paulien Verhoef / Mirjam OvermarsRenkumVrouwen
Maarten Vliex / Thijs PasmansNijmegenMannen
Tamar de Vries / Mathijs HonigKoedijkMixed
Lis de Winter / Gert GeurtsenVelp GldMixed
Carlos de Zee / Nans Kruseman's-GravenhageMixed
Aantal deelnemers: 62

© 2018 Inschrijven.nl